Z OKAZJI  DNIA KOBIET -15% z kodem SERCE

Wersje językowe
KASIA DEPA - TWÓRCZYNI NIEZWYKŁEJ BIŻUTERII OPOWIADA O SWOJEJ PIERWSZEJ TOREBCE I O TYM CZYM JEST JAKOŚĆ. KWESTIONARIUSZ BY HUNGRY HEARTS #8 0
KASIA DEPA - TWÓRCZYNI NIEZWYKŁEJ BIŻUTERII OPOWIADA O SWOJEJ PIERWSZEJ TOREBCE I O TYM CZYM JEST JAKOŚĆ. KWESTIONARIUSZ BY HUNGRY HEARTS #8

Kasia -  na co dzień zajmuje się biżuterią i fantastycznie opowiada o jej znaczeniu, pochodzeniu i historii. Posiadaczka naszej skórzanej czarnej listonoszki SADDLE BAG MIDI opowiada czym karmi swoje serce.


Jestem/zajmuję się

Jestem biżuteryjną sroką i właśnie z błyskotkami związałam swoje życie. Pracuję z biżuterią od 2014 roku. Prowadzę firmę 92 ideas, gdzie mam markę biżuteryjną I COAL YOU, gdzie główną rolę gra węgiel kamienny i diamenty. Na instagramie @kasia.92ideas opowiadam o biżuterii, o jej znaczeniu, wpływie na nasze życie i historii biżuterii.

Czym jest dla Ciebie jakość?

Jakość to najlepszy z dostępnych dobór materiałów, akcesoriów, elementów i przede wszystkim sposób wykończenia. Jakość to najlepsze, co możemy dać klientom. Jakość, to wyznacznik tego, z czym chcesz jako twórca, projektant pokazać się światu.

Czy pamiętasz swoją pierwszą torebkę?

Czarna teczka z ekoskóry, z angielskiej sieciówki, kupiona w lokalnym komisie. Piękna torba, którą nosiłam do zdarcia przez całe liceum.

Czym karmisz swoje serce?

Karmię swoje serce sztuką i podróżami. Podróże pokazują mi, że świat jest kolorowy, jest piękny. Sztuka - że możemy, to co odczuwamy, co widzimy - zatrzymać i pokazać kolejnym pokoleniom.

 Czarna skórzana torebka ByHungryHearts

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl