KASIA FOSZCZYŃSKA - OPOWIADA O SWOJEJ PIERWSZEJ TOREBCE I O TYM CZYM JEST DLA NIEJ JAKOŚĆ. KWESTIONARIUSZ BY HUNGRY HEARTS #5 0
KASIA FOSZCZYŃSKA - OPOWIADA O SWOJEJ PIERWSZEJ TOREBCE I O TYM CZYM JEST DLA NIEJ JAKOŚĆ. KWESTIONARIUSZ BY HUNGRY HEARTS #5

Kasia Foszczyńska @phoshchustagram jest właścicielką naszej skórzanej brązowej listonoszki Saddle Bag Midi i opowiada o tym, czym jest dla niej jakość i jak karmi swoje serce.


Jestem/Zajmuję się:

Jestem absolwentką filologii rumuńskiej i obecnie szukam swojego miejsca w świecie. Dużo czasu spędzam teraz z rodziną w domu i oddaję się swoim pasjom. Tworzę, rysuję, gram i dużo czytam.

Czym jest dla Ciebie jakość?

Dla mnie jakość na pewno, nie zawsze równa się cenie i tego jestem bardzo świadoma. Niestety takie nastały czasy, że można solidnie przepłacić za coś, co jest słabej jakości. Lubię rzeczy, ktore służą latami, bo tak zostałam wychowana i nauczona. Większa część ubrań i torebek była z drugiej ręki lub przekazywana w rodzinie, bo tak było po prostu dla nas lepiej. Jedno było pewne, że były to rzeczy jakościowo świetne. Później jak zaczęłam sama kupować ubrania, buty i torebki doszłam do wniosku, że ważne jest skupienie się na dobrych materiałach, które tę jakość gwarantują, a później na cenie, więc zdarza mi się kupować w lumpeksach i w markowych sklepach.

Czy pamiętasz swoją pierwszą torebkę?

Moja pierwsza torebka, taka która faktycznie mi służyła, była na pewno z drugiej ręki. Jak dobrze pamiętam oddała mi ją siostra. Jest z grantowego materiału, z białymi elementami, względnie mała, ale mieści sporo rzeczy. Co najlepsze, do dzisiaj ją mam, bo jest jedyną taką torebką, która nadal mi sie podoba. Jakościowo tylko trochę ucierpiała na przestrzeni tych lat, ale wartość jej jest wciąż taka sama.

Czym karmisz swoje serce?

Moje serce jest tak pojemne, że karmię je wieloma rzeczami. Lubię dostarczać sobie wrażeń, które powodują drżenie serca, skłaniają do analizy i zapierają dech w piersiach. Muzyka, sztuka, literatura, fotografia, natura - tym karmię moje serce.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl