Z OKAZJI  DNIA KOBIET -15% z kodem SERCE

Wersje językowe
MARIA DZIADOSZ - O TYM CZYM JEST DLA NIEJ JAKOŚĆ. O MIŁOŚCI DO POESZJI I RODZINNYCH GÓR. KWESTIONARIUSZ BY HUNGRY HEARTS #12 0
MARIA DZIADOSZ - O TYM CZYM JEST DLA NIEJ JAKOŚĆ. O MIŁOŚCI DO POESZJI I RODZINNYCH GÓR. KWESTIONARIUSZ BY HUNGRY HEARTS #12

Maria Dziadosz w 2019 stworzyła swój pierwszy tomik poezji. Posiadaczka naszego plecaka skórzanego CUCKOO. Opowiada o tym czym jest dla niej jakość i czym karmi swoje serce.

Fot. Sylwia Sokół/@oszellow


Jestem/ Zajmuję się

Mam na imię Maria. Mam 22 lata i studiuję oligofrenopedagogikę w Krakowie. Jestem osobą bardzo wrażliwą i czułą na drugiego człowieka i piękno otaczającego mnie świata. Pochodzę z Bieszczad, aktualnie mieszkam w mieście. Uwielbiam swoje rodzinne strony, góry, poezję Stachury, sama również piszę. Lubię ciszę lasu, styl rustykalny i letnie noce w mieście.

Co oznacza dla Ciebie jakość?

Jakość to dla mnie komfort użytkowania. Jeśli skórzana torebka jest wykonana jakościowo - mam pewność, że pasek nie będzie uwierał moich ramion, nic się nie rozklei, a za kilkanaście lat materiał będzie wyglądał pięknie. Jakościowe przedmioty umilają codzienne życie i sprawiają, że codzienność jest prostsza i przyjemniejsza.

Czy pamiętasz swoją pierwsza torebkę?

Moją pierwszą torebką, którą pamiętam była malutka skórzana torebeczka na ramię, która należała wcześniej do mojej Mamy. Wciąż znajduje się w moim domu rodzinnym. Pamiętam, że pięknie pachniała skórą i byłam z niej bardzo dumna.

Czym karmisz swoje serce?

Przede wszystkim pięknem i dobrem. Staram się przenosić do mojej codzienności wartościowe wspomnienia, obrazy z ukochanych rodzinnych stron, muzykę która przyśpiesza moje serce i słowa, którymi zapisuję swoje emocje. Jeśli mam do wyboru przejście pewnego dystansu krótszą drogą przez ruchliwą ulicę i dłuższą przez parki i cichsze dzielnice - wybiorę drugą opcję absorbując ciszę parku, ozdobne gzymsy kamienic, które będę przechowywać na trudniejsze dni.

 Brązowy skórzany plecak ByHungryHearts_1.jpg

Brązowy skórzany plecak ByHungryHearts_2.jpg

Maria Dziadosz ze skórzanym plecakiem ByHungryHearts_1.jpg

Maria Dziadosz ze skórzanym plecakiem ByHungryHearts_2.jpg

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl