MICHALINA KICIŃSKA - ESTETKA Z KRWI I KOŚCI, O TYM CZYM JEST DLA NIEJ JAKOŚĆ I JAK WYRAŻA SIEBIE. KWESTIONARIUSZ BY HUNGRY HEARTS #17 0
MICHALINA KICIŃSKA - ESTETKA Z KRWI I KOŚCI, O TYM CZYM JEST DLA NIEJ JAKOŚĆ I JAK WYRAŻA SIEBIE
Michalina Kicińska - właścicielka naszej skórzanej nerki LILY opowiada czym jest dla niej jakość i czym karmi swoje serce.

Fot. Aleksandra Modrzejewska 


 Jestem/zajmuję się:

Jestem Misia. Mam 25 lat. Kocham modę, design, sztukę i szeroko pojętą kreatywność. Te wszystkie elementy łącze w swojej pracy jako grafik, modelka, art director i stylistka. Komunikacja wizualna od zawsze była moim naturalnym sposobem na wyrażanie siebie.

Czym jest dla Ciebie jakość? 

Jakość jest dla mnie pojęciem wielowymiarowym, odnosi się nie tylko do ciuchów czy akcesoriów, ale także relacji z innymi ludźmi. Na co dzień stawiam jakość ponad ilość. Wolę mały krąg prawdziwych przyjaciół niż duże grono papierowych znajomości. Podobnie jest z modą, preferuję JAKOŚĆ na lata, niż niezliczoną ilość jednorazówek. Większość mojej garderoby jest z second handów, gdzie można znaleźć jakość i rzemiosło w najczystszej postaci.

Czy pamiętasz swoją pierwszą torebkę?

Swojej pierwszej torebki nie pamiętam.. Zapytałam więc mojej mamy, ale nawet ona stwierdziła, że zbyt szybko zaczęłam się stroić by mogła sobie ją przypomnieć. Torebki kocham za to, że są jednym z tych elementów, które mogą "zrobić" całą stylizację. Jest to też część garderoby, która zaraz po marynarkach występuję w mojej szafie w największych ilościach.

Czym karmisz swoje serce?

Najbardziej inspirują mnie ludzie. Uwielbiam poznawać ich historie i różne spojrzenia na świat. Nieodłącznym elementem mojej diety dla duszy jest muzyka. Mało co przeszywa mnie na wskroś tak jak ona, czuję ją każdą częścią ciała. Koncerty i festiwale muzyczne są u mnie na równi ekscytacji z pokazami mody, albo i wyżej. Jestem estetką z krwi i kości. Dlatego ważne jest dla mnie by dom był piękny w swojej atmosferze, ale też wystroju. Vintage meble, handmade akcesoria i dużo świec, to coś czym lubię się otaczać.

Michalina Kicińska z torebką ByHungryHearts_1.jpg

Michalina Kicińska z torebką ByHungryHearts_2.jpg

Michalina Kicińska z torebką ByHungryHearts_3.jpg

 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl