-15% z kodem MAMA

Wersje językowe
AGI DI PRIMA DOPIERALSKI - O TYM CZYM JEST DLA NIEJ JAKOŚĆ I CZYM KARMI SWOJE SERCE. KWESTIONARIUSZ BY HUNGRY HEARTS #13 0
AGI DI PRIMA DOPIERALSKI - O TYM CZYM JEST DLA NIEJ JAKOŚĆ I CZYM KARMI SWOJE SERCE. KWESTIONARIUSZ BY HUNGRY HEARTS #13

Agi Di Prima-Dopieralski @agusch_ is wearing our Saddle Bag Midi


Jestem/Zajmuję się

I am Agata Di Prima-Dopieralski but I go by the name Agi, i am 33 years old, married and I have a son.

Nazywam się Agata Di Prima-Dopieralski, ale jestem nazywają mnie Agi. Mam 33 lata. Mam męża i syna.

What is the meaning of quality?

As I am getting older I feel that quality gets more important and therefore I am willing and able to pay for it. It’s important for me to be as sustainable as possible, especially with clothing and accessories because I always loved to get dressed my way and now I want all my things to last longer, my look to be immortal and to pass on things to my children, if they want them. Quality and sustainability go hand in hand. Its something I had to learn and want to teach my children.

Czym jest dla Ciebie jakość?

Im staję się starsza, czuję, że jakość staje się coraz ważniejsza i chętniej za nią płacę. To dla mnie ważne, żeby żyć w jak najbardziej zrównoważony sposób, szczególnie jeżeli chodzi i wybór ubrań i akcesoriów. Zawsze uwielbiałam ubierać się w moim własnym, indywidualnym stylu i zależy mi na tym, żeby moje ubrania przetrwały jak najdłużej. Gdyby były ‘nieśmiertelne’ mogłabym je przekazać moim dzieciom, jeżeli by je zechciały. Jakość i zrównoważony rozwój idą w parze. Jest to coś czego się nauczyłam i chcę tę wiedzę przekazać moim dzieciom.

Do you remember your first bag?

I can't remember my exact first bag but I believe it was something alternative. Everyone in school had those little handbags like they are trending right now again because it was the early 2000s. Never liked these handbags, still not my fav, never understood why you want so little space. The first bag I remember liking a lot was my “army bag”. Thats how I called it. I got it at a store for Army supplies in my hometown. I sewed an Emily the Strange and KISS patch on it and felt pretty confident with it. It was khaki green and made out of canvas. This bag came with me everywhere, to school, festivals and vacations. I remember that I often used the Flap of the bag to sit on when me and my friends sat in the grass in summer listening to Queens of the Stone Age or Red Hot Chili Peppers. Good old days. Today I like a clean and classic look with not to many things dangling around. But I think something can be clean and classic in a bold color. I like when the bag is a statement piece. But for everyday I prefer a natural color like cognac, brown or black. It always depends on the big picture that means the whole outfit. Now I hang out most of the time at playgrounds that why I like to keep it simple but still in my style.

Czy pamiętasz swoją pierwszą torebkę?

Nie pamiętam dokładnie mojej pierwszej torebki, ale to na pewno było coś oryginalnego. We wczesnych latach 2000 wszyscy w szkole nosili malutkie torby, które teraz są znowu w trendach. Nigdy za nimi nie przepadałam. Ciągle nie należą do moich ulubionych. Nigdy nie mogłam zrozumieć, że prawie nic nie można w nich zmieścić. Pierwsza torebka, którą bardzo lubiłam była moja ‘torebka militarna’. Tak ja nazywałam, ponieważ kupiłam ją w sklepie zaopatrującym wojsko, w moim mieście. Naszyłam na niej łaty z naszywkami: ‘Emily the Strange’ i ‘Kiss’ i czułam się z nią dosyć pewnie. Była koloru zieleni khaki, uszyta z tkanego płótna. Torebka była ze mną wszędzie: w szkole, na festiwalach i wakacjach. Pamiętam, że często używałam jej klapy jako siedzisko, kiedy razem z przyjaciółmi przesiadywaliśmy na trawie, w letnie dni, słuchając Queens of the Stone albo Red Hot Chilli Peppers. To były piękne czasy. Dzisiaj podoba mi się minimalistyczny, prosty, klasyczny styl, z niezbyt wieloma ozdobnikami zwisającymi dookoła. Ale uważam, że coś może być klasyczne i minimalistyczne także w odważnym kolorze. Lubię kiedy torebka jest komunikatem. Na co dzień wybieram naturalne kolory. To zawsze zależy od całości mojej stylizacji.

What do you feed your heart with?

In my early twenties when I started to make my own money I fed my heart with shopping. Lots of things I did not really need and also didn’t use, mostly cloths and accessories. I learned that this is not healthy for me or the environment. I try to reduce the things I buy to things I need and that they stay longer in my closet. What my heart feeds now is my Boy. I just want him to have what he needs and be happy. To see him grow up and finding interest in almost everything shows me how unimportant some things are. Its like when you give a child a gift, it will find the box more interesting than the gift itself. He shows me that there are little things to enjoy and that I should use my imagination more often. Kids force you to grow up and to connect with your inner child. I think that's great and it excites me everyday.

Czym karmisz swoje serce?

W moich wczesnych latach dwudziestych, kiedy zaczynałam zarabiać swoje pierwsze pieniądze karmiłam swoje serce zakupami. Kupowałam dużo ubrań i akcesoriów, których tak naprawdę nie potrzebowałam i nie nosiłam. Teraz wiem, że to nie jest dobre ani dla mnie ani dla środowiska. Staram się redukować rzeczy, które kupuję do tych, których naprawdę potrzebuję i ich jakość pozwoli mi na zachowanie w szafie na dłużej. To co karmi moje serce to mój Syn. To czego chcę to to, żeby miał wszystko czego potrzebuje i czuł się szczęśliwy. Kiedy obserwuję jak rośnie, odkrywa świat z ciekawością znajdując coś ciekawego w każdej rzeczy dookoła, zdaję sobie sprawę z tego jak mało istotne są niektóre rzeczy. To trochę tak jak gdybyś podarowała dziecku prezent, a ono uzna pudełko za bardziej interesujące niż jego zawartość. On pokazuje mi i uczy, że powinnam cieszyć się z tych małych rzeczy, częściej używać swojej wyobraźni. Dzieci zmuszają Cię do tego żeby dorosnąć i dotrzeć do swojego ‘wewnętrznego dziecka’. Uważam, że to wspaniałe i ekscytuje mnie każdego dnia.

Agi Di Prima-Dopieralski z torebką ByHungryHearts.jpg

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl