DARMOWA DOSTAWA do 15.04

Wersje językowe
LIDE BILBAO - 'JESTEŚMY BARDZIEJ ŚWIADOMI I WIEMY WIĘCEJ O ARTYSTACH I RZEMIEŚLNIKACH Z CAŁEGO ŚWIATA, KTÓRZY WYTWARZAJĄ JAKOŚCIOWE PRODUKTY'. KWESTIONARIUSZ BY HUNGRY HEARTS #10 0
LIDE BILBAO - 'JESTEŚMY BARDZIEJ ŚWIADOMI I WIEMY WIĘCEJ O ARTYSTACH I RZEMIEŚLNIKACH Z CAŁEGO ŚWIATA, KTÓRZY WYTWARZAJĄ JAKOŚCIOWE PRODUKTY'. KWESTIONARIUSZ BY HUNGRY HEARTS #10

Lide Bilbao - właścicielka naszego damskiego plecaka skórzanego Skylark. Baskijka, z północy Hiszpanii opowiada czym jest dla niej jakość i czym karmi swoje serce.


Jestem/zajmuję się:

I am a very smiley and enormously curious girl born in the Basque Country in the north of Spain. I am currently working as an English teacher online while trying to change the education system for the better, adapting to all my students´ needs individually. I love to play and share music with people and to mix it on my turn tables at home or in music events. I also love cooking and spending time with my very smart and special 15-year-old cat.

Jestem uśmiechniętą i niezwykle ciekawą świata dziewczyną. Urodziłam się na północy Hiszpanii, w kraju Basków. Pracuję jako nauczyciel języka angielskiego – teraz online. Moją ambicją jest dążenie do zmiany system edukacji, w taki sposób żeby można było go zaadaptować do indywidualnych potrzeb moich uczniów. Kocham muzykę i uwielbiam dzielić się nią z innymi ludźmi. Jedno z moich ukochanych zajęć to miksowanie muzyki na konsoli w domu i na muzycznych eventach. Bardzo lubię też gotować i spędzać czas z moim bardzo mądrym i wyjątkowym piętnastoletnim kotem.

 Lide Bilbao ze skórzanym plecakiem ByHungryHearts_1.jpg

What is the meaning of quality?

For me, quality is dedication; doing things carefully with time and no stress; giving a meaning to anything that we create. Quality is something that is going to last for a very long time. Quality is something that we are struggling with nowadays as everything is made very fast to sell as much as possible, giving little importance to the process of creating something. Little by little we are changing that by buying things second-hand and by being more aware of the artists that create quality products all over the world.

Czym jest dla Ciebie jakość?

Dla mnie jakość to oddanie; robienie rzeczy z pełną uważnością, zrozumieniem tego jak ważny jest poświęcony temu czas; nadawanie znaczenia wszystkiemu co tworzymy. Jakość to cecha, która sprawia, że coś trwa. Współcześnie zmagamy się z brakiem zrozumienia, tego czym jakość być powinna. Produkcja jest bardzo szybka, nakierowana na ilość, bez zrozumienia jak istotny jest process tworzenia. To się powoli zmienia. Krok po kroku. Coraz chętniej sięgamy po rzeczy z drugiej ręki, jesteśmy bardziej świadomi i wiemy więcej o artystach i rzemieślnikach z całego świata, którzy wytwarzają jakościowe produkty.

 Lide Bilbao ze skórzanym plecakiem ByHungryHearts_2.jpg 

Do you remember your first bag?

My first bag was given to me by my grandmother when I was 2 or 3 years old. It was a tiny little basket-bag made out of vegetable fibers such as wicker. I remember that I used to collect flowers and all sort of things to put them inside when I was a kid. The best thing about it is that because it was a bag made by hand, with great natural materials and quality, I still have it.

Czy pamiętasz swoją pierwszą torebkę?

Pierwszą torebkę podarowała mi babcia kiedy miałam 2-3 lata. To była torebka-koszyczek upleciona z wikliny. Pamiętam, że jako dziecko zbierałam do niej kwiaty i wszystkie możliwe ‘skarby’, które mogłam do niej zmieścić. Mam ją do dzisiaj, co tylko świadczy o tym, że była to doskonała ręczna, rzemieślnicza robota i świetne naturalne materiały. 

 

What do you feed your heart with?

I feed my heart with loving people that know how to empathize, look after one another, learn and share. I love surrounding myself with sensitive, inspiring, sensible, vulnerable and humane people with a big sense of humor and also with massive hearts full of real love. I also nurse my heart when I dance for hours and hours, when I go for long walks, when I learn something new, when I´m creative, drawing or singing, and when the love of my life shows me how to grow as a person in a healthy and loving way.

Czym karmisz swoje serce?

Karmię swoje serce otaczając się kochającymi ludźmi, którzy troszczą się o siebie, rozumieją czym jest empatia, potrafią się od siebie uczyć i dzielić dobrem. Lubię, kiedy mam wokół siebie ludzi, którzy mnie inspirują, są wrażliwi, rozważni, pełni poczucia humoru, mają ogromne serca wypełnione prawdziwą pasją i miłością. Karmię swoje serce także wtedy, kiedy tańczę (a tańczę godzinami), kiedy chodzę na długie spacery, kiedy uczę się czegoś nowego, kiedy jestem kreatywna, kiedy rysuję lub śpiewam i kiedy miłość mojego życia pokazuje mi jak się rozwijać w zdrowo i z sercem.

 Lide Bilbao ze skórzanym plecakiem ByHungryHearts_3.jpg

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl